Instalacje

Instalacja wentylacji

Prawidłowo funkcjonująca wentylacja w budynkach mieszkalnych oraz usługowych zależna jest od kilku istotnych czynników. Biorąc pod uwagę wielkość budynku i znajdujących się w nim pomieszczeń oraz ich przeznaczenie, jesteśmy w stanie zaprojektować odpowiednio dostosowany system wentylacyjny. To warunki, które zapewnią nie tylko komfort ale też i bezpieczeństwo. Tierra Projekt Kołobrzeg profesjonalnie zaprojektuje instalację wentylacyjną adekwatnie do potrzeb. W zależności od rodzaju i funkcji obiektu oraz interesujących Państwa rozwiązań, możemy zaprojektować wentylację grawitacyjną, mechaniczną, mechaniczną z rekuperacją (odzyskiem ciepła).

Instalacje wentylacyjne

Proponujemy wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, która zapewnia wymianę zużytego powietrza na świeże, jednocześnie ograniczając koszty ogrzewania centralnego, podłogowego czy ściennego. Niezbędnym elementem tej instalacji jest rekuperator, czyli centrala wentylacyjna zapewniająca odpowiednią wymianę powietrza z zachowaniem odzysku ciepła.

Wentylacja i klimatyzacja powinny zapewnić nie tylko wymianę powietrza w odpowiedniej ilości ale również są odpowiedzialne za jego czystość, temperaturę, wilgotność względną, warunki bezpieczeństwa pożarowego oraz wymagań akustycznych określonych przepisami i rozporządzeniami.

instalaja kanalizacyjna i wentylacyjna

Tą stronę wyszukiwano za pomocą słów:

  • instalacja wentylacji kołobrzeg
  • wentylacja projekty
  • instalacje wentylacyjne
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (6 votes cast)
Instalacja wentylacji, 10.0 out of 10 based on 6 ratings